Hazal Subaşı'ndan Atakan Başavcı İtirafı! İlişkimiz 1 Ay Önce Başladı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Hazal Subaşı önceki gün sevgilisi Atakan Başavcı ile objektiflere yansırken yeni sevgilisi ile ilgili itiraflarda bulundu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Hazal Subaşı önceki gün sevgilisi Atakan Başavcı ile objektiflere yansırken yeni sevgilisi ile ilgili itiraflarda bulundu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Hazal Subaşı önceki gün sevgilisi Atakan Başavcı ile objektiflere yansırken yeni sevgilisi ile ilgili itiraflarda bulundu. 

 

Hazal Subaşı, yeni bir aşka yelken açtığı sevgilisi Atakan Başavcı ile ilk kez objektiflere yansıdı. Gazetecilerle konuşan ünlü oyuncu, "İlişkimiz yaklaşık bir ay önce başladı" itirafında bulundu. Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Oyuncu Hazal Subaşı, yaklaşık bir ay önce tanıştığı sevgilisi Atakan Başavcı ile Suadiye’de görüntülendi. Mekan çıkışında bir anda karşısında gazetecileri görünce şaşkınlıklarını gizleyemeyen taze aşıklar, ilişkilerini doğruladı. Basın mensuplarına konuyla ilgili açıklamada bulunan Subaşı, "İlişkimiz yaklaşık bir ay önce başladı, şimdi evimize gidiyoruz. İyi akşamlar" demekle yetindi. Bir hayli keyifli oldukları görülen çiçeği burnunda çift, ardından evlerin yolunu tuttu. Ayrıca Atakan Başavcı'nın oyuncu Aras Bulut İynemli'nin kuzeni olduğu öğrenildi.Etiketler: