Sıla Şahin Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı?

Sıla Şahin kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Sıla Şahin ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Peki Sıla Şahin kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

Sıla Şahin kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Sıla Şahin ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Sıla Şahin ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Peki Sıla Şahin kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

sila sahin kimdir nerelidir sevgilisi var mi

 

Sıla Şahin kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı?

 

Sıla Şahin kimdir? Sıla Şahin-Radlinger (d. 3 Aralık 1985; Berlin-Spandau), Türk kökenli Alman aktris ve fotomodel. Almanya'da tanınmasına en büyük katkısı olan işi Ayla Özgül adı ile Alman televizyon dizisi olan Gute Zeiten, schlechte Zeiten'da rol almasıydı. Şahin 2011 yılının Mayıs ayında ünlü Playboy dergisinin Alman edisyonuna nü pozlar verdi ve kapak kızı oldu. Böylelikle Şahin, derginin kapağında yer alan ilk Türk-Alman kadın oldu. Yalnız Şahin'in bu projesi bazı tutucu aile üyelerinin tepkisini çekti. Muhafazakâr kesim de birçok gazetede ve internet üzerinden Şahin'e olumsuz olarak yaklaştı, özellikle bu konuda bir Müslüman Hindu-Amerikan olan ünlü yazar Asra Nomani'nin yorumları medya dünyasında büyük ses getirdi. Florian Boitin Alman Playboy dergisinin genel yayın yönetmeni Sıla Şahin'in bir Müslüman olmadığını açıkladı. Boitin Amerikalı FOX medya kuruluşuna yaptığı açıklamada, "Sıla Şahin Müslüman değil. Babası hiçbir dine mensup değil ve annesi Hristiyan. Sıla Şahin'i gösteren Playboy dergisinin kapağı bir dinî anlam içermiyor." diye konuştu. 1,71 m boyunda olan Sıla Şahin ayrıca üç dil konuşabiliyor: Almanca, İngilizce ve Türkçe. Haziran 2016'da Samuel Şahin-Radlinger ile evlenmiştir.Etiketler: