Seray Sever'den Bülent Ersoy Paylaşımı! 'Bir Fıstık Diva Yakaladım!'

Yakında ekranlarda başlayacak olan 'Dünya Güzellerim' programında Safiye Soyman, Banu Alkan ve Bülent Ersoy ile birlikte yer alacak olan Seray Sever, sosyal medya hesabından Ersoy'un doğum gününü kutladı. Sever, Diva ile karesini sevenlerinin beğenisine sundu.

 

Ünlü sunucu- oyuncu Seray Sever, 'Manda Yuvası' filminin setinde tanışıp aşık olduğu Eray Sünbül ile 2018 yılında dünyaevine girmişti. Seray Sever ile Eray Sünbül çifti, mutluluklarını geçtiğimiz 2023 yılında Sofia ve Alya adlarını verdikleri ikizlerini kızlarıyla taçlandırmıştı. Bir süredir ekranlardan uzak ve ikizleriyle vakit geçirdiği bir yaşam süren Seray Sever, 'Dünya Güzellerim' programı ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sever, önceki gün 72 yaşına giren şarkıcı Bülent Ersoy'un doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

 

seray sever den bulent ersoy paylasimi bir fistik diva yakaladim

 

"MUTLU YILLAR DİVA’M"

 

seray sever den bulent ersoy paylasimi bir fistik diva yakaladim

 

Seray Sever, ilk önce Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan'ın birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaşıp; "Mutlu yıllar Diva'm" notunu düştü. Sever daha sonraki paylaşımında ise kendisinin ve Bülent Ersoy'un olduğu bir kareyi paylaşıp; "Bir fıstık Diva yakaladım" ifadelerini kullandı.Etiketler: