Kurulan Şirket Sayısı Yüzde 33,5 Azaldı!

Seyhan Soylu'nun oğlu Miraç Öz kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan sosyal medya fenomeni Miraç Öz ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Miraç Öz kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

Haber: Efecin

 

Seyhan Soylu'nun oğlu Miraç Öz kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan sosyal medya fenomeni Miraç Öz ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Miraç Öz kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

mirac oz kimdir nerelidir kac yasindadir seyhan soylu nun oglu

 

Miraç Öz kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır?

 

Miraç Öz kimdir? Son dönemde Taha Duymaz hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Miraç Öz kimdir? Miraç Öz, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan türk ressam ve sosyal medya fenomenidir. Ünlü Tv programcısı Seyhan Soylu'nun oğludur. Resim alanında bir çok ödül almıştır.

 

mirac oz kimdir nerelidir kac yasindadir seyhan soylu nun oglu

 

Katıldığı yarışmalardaki bütün eserleri dereceye girmiştir. Aynı zamanda annesi Seyhan Soylu yu örnek alarak 1 yıldır radyo televizyon ve sinema eğitimi almaktadır. Daha önce Flash Tv, Business Channel Türk TV ve Altaş tv gibi bir çok ulusal ve yerel tv kanallarına konuk olmuştur. Miraç Öz, sosyal medya da seçilmiş burjuva bir kitleye hitap etmektedir. Bir çok sosyetik ünlü tarafından tanınmakta olan Miraç Öz çeşitli gala gecelerine davet edilmektedir.Aynı zamanda sosyal medyadaki kitlesinin çoğunluğu halk tabakasından ziyade ünlü insanlar ve sanatçılardır. Birden fazla ünlü ve fenomen arkadaşa sahip olan Miraç Öz bu sayede cemiyet hayatına karışmış genç bir kişidir.

 

mirac oz kimdir nerelidir kac yasindadir seyhan soylu nun oglu

 

Miraç Öz sosyal medyada klas ve elegan takılan bir fenomen bu yüzden çok fazla eleştiriye ve hakarete maruz kalan bir insandır. Hayranlarının söylemlerine göre havalı cool görüntüsünün altında alçak gönüllü sempatik birinin var olduğu söyleniyor.  Bir ara hayranları tarafından arkadaşı Bahar Candan la sevgili olduğu iddiaları yayılmıştı  buna cevap olarak " Bahar Candan benim manevi kız kardeşim ötesi olamaz" cevabını vermiştir. Sosyal medyadaki paylaşımlarında onu destekleyen insan olduğu kadar sevmeyen insanda var. Sosyal medyadaki paylaşımına bir takipçisi "Sen Seyhan Soylu' nun oğlu olmak dışında hiçbir şeysin" yorumuna "en güzelide bu zaten" cevabını veren Miraç Öz hiç bir şeyden korkmadığını ve hayata dair sakladığı hiç bir sırrının olmadığını açıkladı. Son dönemde Taha duymaz hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen miraç öz kimdir ?