Aslıhan Doğan Turan Kimdir? Nerelidir? Evli Mi?

Aslıhan Doğan Turan kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Peki Aslıhan Doğan Turan kimdir? Nerelidir? Evli mi? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

Aslıhan Doğan Turan kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Peki Aslıhan Doğan Turan kimdir? Nerelidir? Evli mi? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

aslihan dogan turan kimdir nerelidir evli mi

 

Aslıhan Doğan Turan kimdir? Nerelidir? Evli mi? 

 

Aslıhan Doğan Turan kimdir? Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, 4 Aralık 1985 tarihinde doğdu. Arda Turan’ın Berkay ile yaşadığı kavgasının ardından ve gerçekleştirdiği doğum ile tekrar magazin dünyasında gündem haline gelen Aslıhan Doğan, iş insanı Sabri Doğan’ın kızı olarak da tanınıyor. Hakkındaki gelişmelerle birlikte magazin gündeminden düşmeyen Aslıhan Doğan, 11 Mart 2018 tarihi itibariyle uzun bir süredir birlikte olduğu milli futbolcu Arda Turan ile bu yıl evlendi. Yakın zamanda doğum yapan Aslıhan Doğan, şu anki dönemde Başakşehirspor’da forma giyen Arda Turan ile Arda Hamza Turan'ı kucağına aldı. Fiziksel olarak kahverengi gözlere ve siyah saçlara sahip olan Aslıhan Doğan, yay burcu.