Yeliz Cengiz Üçüncü Solo Defilesini Düzenledi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü moda tasarımcısı Yeliz Cengiz, İzmir'de bir mekanda düzenlediği defile ile tasarladığı gelinlikleri görücüye çıkardı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü moda tasarımcısı Yeliz Cengiz, İzmir'de bir mekanda düzenlediği defile ile tasarladığı gelinlikleri görücüye çıkardı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü moda tasarımcısı Yeliz Cengiz, İzmir'de bir mekanda düzenlediği defile ile tasarladığı gelinlikleri görücüye çıkardı. 

 

Üçüncü solo defilesini düzenledi!

 

Gelinlik tasarımcısı Yeliz Cengiz, üçüncü solo defilesini özel bir gecede gerçekleştirdi. İtalyanca “evet” anlamına gelen “Si” adlı moda gösterisi, Bayraklı’daki Kürkçü Dükkanı’nda hayata geçirildi. Akif Örük koreografisinde düzenlenen organizasyonda, Rönesans Ajans mankenleri tarafından 17 gelinlik sergilendi. Gecenin davetiye satışlarından toplanan paralar ve defile öncesi gerçekleştirilen müzayededen elde edilen gelir, çocukların ve gençlerin, eğitim, spor ve sanatta fırsat eşitliğine erişmelerini sağlamak adına çalışmalar yürüten Hayalime Ortak Ol Derneği’ne bağışlandı. İzmirli modacının özel olarak hazırladığı ve açık artırma ile satışa sunulan 2 kıyafet, en yüksek ücretleri veren babası Kenan Cengiz ve iş insanı Ali Değirmen tarafından satın alındı. Yeliz Cengiz’in 4 aylık hazırlık aşamasından sonra düzenlediği geceye, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği üyeleri de destek verdi. Defile sonrası gerçekleştirilen partide, davetliler başarılı modacıyla fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

 

yeliz cengiz ucuncu solo defilesini duzenledi