Yargı Dizisi Ekibi Emmy Ödülleri İçin New York'ta!

Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon ile yapımcı Kerem Çatay ile birlikte dizinin ekibi New York'ta Emmy ödülleri törenine katılırken, finalist madalyalarını aldılar. 

 

Ödül töreni için New York’a giden ekipten Sema Ergenekon ve Kerem Çatay finalist madalyalarını aldı. Üç sezondur hem Türkiye’de hem de yurtdışında büyük beğeni toplayan Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi ekibinden yapımcı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz, bu sene 51’incisi gerçekleşen Uluslararası Emmy Ödülleri için Newyork’a gitti. 20 Kasım’da düzenlenecek törenden önce Kerem Çatay ve Sema Ergenekon’a finalist madalyaları takdim edildi.

 

CNN Türk'te yer alan habere göre; Her yıl Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri bu sene 51.kez gerçekleşiyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’den bu sene sadece Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisinin aday olduğu açıklanırken heyecanla beklenen ödül töreni 20 Kasım’da gerçekleşecek. “En iyi Telenovela” kategorisinde yarışan Yargı dizisi ekibinden yapımcı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz geçtiğimiz günlerde tören için Newyork’a gitti. Törenden 2 gün önce Kerem Çatay ve Sema Ergenekon’a finalist madalyaları takdim edilirken Sema Ergenekon diğer finalistlerle birlikte konuşmacı olarak panele katıldı.Etiketler: