Tuğba Ekinci Şarkıcıların Sahne Ücretine Zam Yapmasına Destek Verdi! Fakirleri Almıyoruz!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci önceki gün Şişli'de objektiflere yansırken yaptığı açıklama ile sosyal medyada gündem oldu.

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci önceki gün Şişli'de objektiflere yansırken yaptığı açıklama ile sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci önceki gün Şişli'de objektiflere yansırken yaptığı açıklama ile sosyal medyada gündem oldu.

 

Şarkıcı Tuğba Ekinci, sahne fiyatlarına zam yapan şarkıcılara hak verdi. Ekinci, “Çalıştığımız yerlere fakirleri beklemiyoruz. Zenginler siz gelin” dedi. Şişli’de görüntülenen Tuğba Ekinci, son dönemde bazı sanatçıların sahne fiyatları için 1-2 milyon TL arası istemesini normal karşıladı. Son dönemde politik görüşlerini ifade eden paylaşımlarıyla dikkati çeken Tuğba Ekinci “Gayet iyi oldu, bedavaya eğlence yok. Görüyorsunuz hayat pahalılığını, ne alaka? Ona göre eğlence var. Kadın var, bar var ve müzik var” dedi. Ekinci Snob Magazin’e yaptığı konuşmasının devamında ise “Çalıştığımız yere fakirleri beklemiyoruz. Zenginler gelsin. Fakirleri almıyoruz. Fiyatlar normal, daha da pahalı olması gerekiyor” dedi. Etiketler: