Sude Alkan 2 Yıl Mecburen Podyumda!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan manken Sude Alkan görülmemiş bir anlaşmaya imza atmak üzere olduğunu söyledi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan manken Sude Alkan görülmemiş bir anlaşmaya imza atmak üzere olduğunu söyledi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan manken Sude Alkan görülmemiş bir anlaşmaya imza atmak üzere olduğunu söyledi. 

 

sude alkan iki yil mecburen podyumda

 

2 yıl podyumda!

 

Son dönemin en çok podyumda iş yapan mankenleri arasına ismini yazdıran Sude Alkan, görülmemiş bir anlaşmaya imza atmanın eşiğinde. Bodrum yalıkavak, yalın otelde Ecem Aka organizasyonuyla gerçekleşen defilede Starlife abiye kıyafetlerini sergileyerek odak noktası olan Sude Alkan firmadan  2 yıl içinde yapacakları 7 defilede yer alması karşılığında sözleşme yapıyor. Podyum dünyasında hızla yükselen 5 modelle bu anlaşmayı yapacaklarını dile getiren Starlife abiye yetkilileri yolun başında fakat önü açık isimlerle fiyat sabitleyip garanti iş sunmak ve işimizi yapmak istiyoruz ifadesinde bulundular. Güzel manken Sude Alkan oyunculuk sektörüne girmek içinde derslerine devam ederken donanımlı olmanın ve eğitimin ne iş yaparsa yapsın birinci kuralı olduğunu ifade etti.Etiketler: