Somer Sivrioğlu'ndan Alina Boz Umut Evirgen Çiftine Büyük Jest!

TV8'de yayınlanan Masterchef yarışmasının jüri üyelerinden ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun ortağı ve yakın dostu Umut Evirgen'in düğünü için özel bir yemek menüsü hazırlandığı söylendi. 

 

Umut Evirgen ve Alina Boz çifti 2 Aralık'ta nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. MasterChef jüri üyesi ünlü şef Somer Sivrioğlu ise çiftin düğünü için özel bir yemek listesi hazırlayacak. 5 aydır aşk yaşayan oyuncu Alina Boz ile işletmeci Umut Evirgen çifti evlilik kararı aldı. 

 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 90 kişilik düğün sonrası Umut Evirgen'in mekanında after parti yapılacak. Gelinlik ve yüzüğü Paris'ten alan çiftin düğün yemeklerini de özel bir isim yapacak. Somer Sivrioğlu aynı zamanda ortağı olan Umut Evirgen'e jest yapacak ve düğüne özel bir menü hazırlayacak.

 

Henüz nikah şahitlerine karar vermeyen çift Paris tatilinden döndükten sonra bir organizasyon şirketiyle anlaştı ve davetli listesini belirledi. Sade bir davetiye hazırlatan çiftin şahitlerini arkadaşları arasından seçeceği öğrenildi. Umut Evirgen'in babası iş insanı Kemal Evirgen ile annesi Ahu Evirgen'in müstakbel gelinleri Alina Boz'u çok sevdiği ve bir an önce evlenmelerini istediği de konuşuluyor