Sinan Akçıl Müjde Uzman İle Görüştüğü İçin Tehdit Edildiği Söyledi!

Son dönemde Müjde Uzman ile yeni ilişkiye başlamasıyla gündemde olan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl tehdit edildiğini söyledi. 

 

Son dönemde Müjde Uzman ile yeni ilişkiye başlamasıyla gündemde olan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl tehdit edildiğini söyledi. Son dönemde Müjde Uzman ile yeni ilişkiye başlamasıyla gündemde olan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl tehdit edildiğini söyledi. 

 

Sinan Akçıl, bir süredir fanları tarafından rahatsız edildiğini ve suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Akçıl, aynı zamanda oyuncu Müjde Uzman ile ilişkisini de anlattı. Şarkıcı Sinan Akçıl, oyuncu Müjde Uzman’la görüştüğü için ölüm tehditleri aldığını belirterek suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Akçıl, “Günah benden gitti diyerek oturduğum sitenin fotoğraflarını yolluyor. Çok tehlikeli” ifadelerini kullandı. 

 

'YA BENİMSİN YA TOPRAĞIN DİYOR’

 

Dün sabah saatlerinde bir televizyon programına konuk olan Akçıl, yayında şu ifadeleri kullandı: 

 

"Üç kişiden ciddi şikayetçiyim. Fan olmak çok güzel ama bunlardan ikisi benimle şu anda ilişki yaşadığını, hatta evli olduğumuzu zannediyor. Biri farklı bir kimlikle Kuruçeşme konserime geldi. Yardım derneğinden gelmiş gibi davrandı, ‘Teşekkür ederim abla’ dedim. Biri müziği bırakıp onunla evlenmemi istiyor. Bıçaklı fotoğraflar yolluyor ‘Ya benimsin ya toprağın’ diye." 

 

'EVİMİN YERİNİ TESPİT ETMİŞ’

 

Bu durumun fanlık olmadığını ve tehlikeli olduğunu belirten Akçıl, "Evimin yerini tespit etmiş. Müjde olayından sonra da ‘Artık günah benden gitti, güvenliğe dikkat et’ diye oturduğum sitenin fotoğraflarını atmaya başladı bana. Çok tehlikeli buluyorum. Aleyna Tilki de benimle aynı binadaydı, o da sıkıntılar yaşadı ve taşındı" dedi. 

 

'BİZİ ÇOK SIK GÖRECEKSİNİZ’

 

Kendisine "Oyuncu Müjde Uzman ile aşk yaşıyor musun?" sorusu sorulan oyuncu, şu cevabı verdi:

 

“Çok sık görüşüyoruz bu aralar. Daha önce bir yaşanmışlığımız da vardı. Çok saygı duyduğum bir kız. Meslektaşlarından karakter olarak ayrıldığını düşünüyorum. Çok disiplinli ve çalışkan. Müthiş bir karakter. Nadir bir karakter yapısı var. Bizi çok sık göreceksiniz ama bunun adını televizyondan koymak istemiyorum şimdilik. 5-6 yıl önce travmatik bir durum olmuştu. O zaman benim hareketli bir hayatım vardı. Şimdi ‘daha olgun bir şekilde arkadaşlık’ diyeyim. Uzun süre sonra menajerimin düğününde karşılaştık. Konserime davet ettim, ‘Ne güzel günlerdi’ diye tekrar konuşmaya başladık.”