Reynmen RNBESK Albümünü Lanse Ederken Duygusal Sözler Söyledi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda yeni albümü RNBESK'i lanse ederken, albümün hikayesi için duygusal satırları takipçileriyle paylaştı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda yeni albümü RNBESK'i lanse ederken, albümün hikayesi için duygusal satırları takipçileriyle paylaştı. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda yeni albümü RNBESK'i lanse ederken, albümün hikayesi için duygusal satırları takipçileriyle paylaştı.

 

Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda RNBESK albümünü lanse eden ünlü sosyal medya fenomeni "Eveet. Başlıyorum. Herşey bundan bir yıl önce başladı. Ben tam bir yıl önce farkında olmadan yaptığım şeyin heyecanına kapılıp upuzun bir yola girdim. Sosyal medyada var olduğum altı yıl boyunca ilk defa yaptığım bişey beni tekrardan harekete geçirdi. Tekrardan heyecanlanmamı sağladı. Yaptığım işlerdeki sahip olduğum sayılar bu piyasanın içerisindeki insanları rahatsız etti. Kabullenmek istemediler. Ötekileştirdiler. Bu yolda ilerlerken heyecanımı öldürmeye çalışan çok fazla insan oldu. Çok fazla olay yaşadım ama bu gece...tam bu gece. Hayatımdaki herşey baştan sona değişecek. Ben tüm bu yaşanılanların üstesinden gelmiş biri olarak uyanacağım yarın sabaha, dostlarıyla beraber çok güzel işler yapmış biri olarak. Bu hayatı kolay elde etmedim. Kimsenin de kolayca mahvetmesine müsade edemem. Biz çok güçlüyüz. Laf olsun diye söylemiyorum, öyleyiz. Dibin dibinden buralara hiç bir rehberimiz ya da akıl hocamız olmadan geldik. Yepyeni bir medyanın içerisinde kendimize bir alan oluşturduk. Bu bir ajıtasyon metni değil, hayatımda sahip olduğum en güçlü motivasyonum. Hikayem. Biz başardık. Aylarca stüdyoya kapandık. Sosyal hayatlarımızdan ödün verdik. Ama en sonunda size söz verdiğim tarihte, her ne yaşamış olursak olalım, önce kendim sonra ailem ve arkadaşlarım olmak üzere sizler için bunu da başardık. Kim nasıl düşünürse düşünsün. Biz bu hayatı hakettik. Hayatımda yaşadığım en stresli ve gergin ama bir o kadarda eğitici, öğretici ve eğlenceli bir dönemin tam beş mahsulünü bu gece sizlerle paylaşıyorum. Yolum, yolumuz açık olsun. #RNBESK" ifadelerini kullandı. 

 

İşte Reynmen'in o paylaşımı; 

 

 

Not: Fotoğraf Reynmen'in Instagram sayfasından alınmıştır.