Pınar Altuğ Gelen Ekonomi Sorusuna Verdiği Yanıt İle Gündem Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda kendisine gelen ekonomi sorusuna verdiği yanıt ile gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda kendisine gelen ekonomi sorusuna verdiği yanıt ile gündem oldu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda kendisine gelen ekonomi sorusuna verdiği yanıt ile gündem oldu. 

 

Birçok ünlü isim sandık başında poz vermişti. Sandığa oy kullanmaya giden oyuncu Pınar Altuğ da seçim sonrası sandık başındaki poz verdi. Takipçilerinden 'Kaybettiniz' yorumları gelen Altuğ "Ben bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum siz konuyu tam anlamamış olabilir misiniz?" diyerek dikkat çekmişti. Seçim sonrası tatile giden güzel oyuncuya bu sefer de ekonomi yorumu geldi, cevap ise gecikmedi. Seçimde oy kullanırken poz veren ve paylaşan Pınar Altuğ'a bazı takipçilerinden yorum yağmıştı. "Kaybettiniz" yorumu alan Pınar Altuğ "Ben bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum siz konuyu tam anlamamış olabilir misiniz? Ülkem için bir karar verildi belli ki sizinle aynı fikirde değilim" demişti. Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan seçimden sonra ise soluğu tatilde aldı. Altuğ'un tatil pozlarına da seçim yorumları yağdı.

 

'BENİM SORUMLULUĞUM DEĞİL’

 

Bir kişi 'Ekonomi kötü deyivermekten daha fazlası yok mu siz de? Madem millet adına üzülüyorsunuz ünlüler olarak bir araya gelin de bir fabrika falan açın propaganda yapacağnıza... Hani aç ya millet. Hani toksunuz ya siz...H ani acıdığınız içinmiş ya çabalarınız. -EKONOMİ COK KÖTÜ. EEEE' yazdı. Altuğ ise bu yorumu cevapsız bırakmadı. Güzel oyuncu bu yoruma "Fabrika açmak benim sorumluluğum değil ki, istihdam sağlamak da benim yükümlülüğüm değil. Neden bunu biz yapalım ki? Ben sadece gördüğümü söylüyorum" yanıtını verdi.