Neslihan Atagül'ün Bikinili Pozları Beğeni Topladı! 'Sabah 5.00 İstanbul'

Kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile yedi yıl önce dünyaevine giren Neslihan Atagül, soluğu plajda aldı. Sabahın erken saatlerinde deniz kenarında çekilen karelerini sosyal medya sayfasından paylaşan oyuncuya beğeni ve yorum yağdı.

 

Milliyet'te yer alan habere göre; Kadir Doğulu (42) ve Neslihan Atagül (31), 2016 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturmuştu. Her fırsatta birbirine olan aşklarını dile getiren ikili, magazin dünyasının en çok konuşulan çiftlerinden biri haline gelmişti. Ünlü çiftten Atagül, geçtiğimiz aylarda Levent'te özel bir hayvan kliniğinden çıkarken objektiflere takılmıştı. Güzel oyuncu, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmemişti.

 

neslihan atagul un bikinili pozlari begeni topladi

 

"OYUNCULUĞU BIRAKACAĞIM DİYE BİR ŞEY YOK”

 

neslihan atagul un bikinili pozlari begeni topladi

 

Muhabirlerin önümüzdeki sezon projede yer alıp almayacağını sorduğu Atagül, "İlla ki göreceksiniz beni. Yapımcılık yapmaya başladık diye oyunculuğu bırakacağım diye bir şey yok" şeklinde konuşmuş ve eklemişti:

 

neslihan atagul un bikinili pozlari begeni topladi

 

Açıkçası şu dönemde gönlüme sinen bir iş olmadı. Çalışmak için de çalışmak istemedim. Bu hem karşı tarafa hem de kendime saygısızlık olurdu. Onun için kendimi böyle geliştirmeye çalışıyorum. Son dönemde ekranlardan uzak olan Neslihan Atagül, soluğu plajda aldı. Peş peşe çekilen bikinili pozlarını 14.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayan ünlü isim, gönderisine; "Sabah 05.00... İstanbul" mesajını yazdı. Atagül'ün kısa sürede 300 binden fazla beğeni alarak sosyal medyada gündem olan karelerine; "Bu ne güzellik?", "Kraliçe" ve "Müthiş görünüyorsun" şeklinde yorumlar yapıldı.