Mine Tugay'dan Annelik İtirafı! Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Mine Tugay, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda annelik itirafıyla gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Mine Tugay, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda annelik itirafıyla gündem oldu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Mine Tugay, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda annelik itirafıyla gündem oldu. 

 

Oynadığı dizilerde başarısı ve güzelliğiyle büyük beğeni toplayan Mine Tugay, son günlerde sosyal medyadaki cesur pozlarıyla gündem oluyor. Son olarak 44 yaşındaki oyuncudan çocuk itirafı geldi. Sosyal medyada paylaştığı her fotoğrafla takipçilerinin dikkati çeken oyuncu Mine Tugay, hayranlarından yoğun ilgi görüyor. 2002 yılında 'Gülbeyaz' dizisi ile sektöre giriş yapan güzel oyuncu, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

 

mine tugay in annelik itirafi olay oldu

 

Takipçilerinin sorularını yanıtladı

 

Bir dönemin sevilen gençlik dizisi olan 'Medcezir' ile dikkatli üzerine çeken Tugay, daha sonra oynadığı dizilerden istediğini alamadı. Şimdilerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle iletişime geçen güzel oyuncu, soru-cevap düzenledi.

 

Çocuk itirafı

 

Sosyal medya hesabında 3,8 milyon takipçi kitlesine sahip olan ünlü oyuncu, çocuk itirafıyla gündem oldu. 44 yaşındaki oyuncu, takipçisinden gelen "Bence sen hiç çocuk sahibi olmayı istememişsindir" yorumuna yanıt vererek bir dönem çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı.

 

"30'lu yaşlarımda çok istedim"

 

"Bence ile başlayıp karşı taraf hakkında fikir sahibi olan cümleler genellikle yanlış oluyor." diyen Tugay, "Ben bunu bir soru olarak alıyorum. 30'lu yaşlarımda çok istediğim bir dönem oldu. Hormonlarımdan dolayı. Ama evet, öyle çok çocuk isteyen biri değilim." yanıtını verdi.Etiketler: