Merve Boluğur'un YKS Mesajı Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Kariyerinden çok özel hayatıyla gündeme gelen, her yaptığı ve her sözüyle gündem olan Merve Boluğur bu kez de YKS'ye giren öğrenciler için bir paylaşımda bulundu.

 

Ünlü ismin yayınladığı mesaj dikkat çekti. 2006 - 2007 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Acemi Cadı' dizisinde canlandırdığı 'Ayşegül' karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Merve Boluğur, YKS'ye giren öğrenciler için sosyal medya hesabından mesaj yayınladı. Şimdilerde ekranlardan uzak bir hayat geçiriyor olsa da sosyal medyada bir o kadar aktif olan Boluğur, geçtiğimiz günlerde yeni single'ı için hazırlıklar yaptığını: 'Benim için çok heyecan verici bir proje. Güzel bir sonuç alacağımı düşünüyorum çünkü sağlam bir ekiple çalışıyorum' cümleleriyle ifade etmişti.

 

'ÇOK ÖZEL BİR İNSAN' 

 

Türkiye'nin en başarılı pop şarkıcıları arasında yer alan Serdar Ortaç ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelen ve nisan ayında stüdyoya gireceğini belirten ünlü oyuncu konuyla ilgili, "Hareketli, 'eller havaya’ tarzında tam bir yaz şarkısı. Hep beraber çok eğleneceğiz. Serdar Ortaç çok değerli bir sanatçı. Onun yapacağı her işte yer almayı gönülden isterim zaten. Çok özel bir insan. Eminim müthiş olacak" şeklinde konuşmuştu. Boluğur, son olarak YKS'ye giren adaylar için paylaştığı bir mesajla gündeme geldi. Ünlü oyuncu, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

 

merve bolugur un yks mesaji sosyal medyada gundem oldu

 

'ERKEKLER OKUSA DA BİR ŞEY OLAMAZLAR ZATEN' 

 

Boluğur, yayınladığı gönderisinde şu ifadeleri kullandı: "Kızlara başarılar diliyorum, erkekler okusa da bir şey olamazlar zaten..."Etiketler: