Mehmet Aslan'dan Taksim İstiklal'de Saksıların Kaldırılması İle İlgili Dikkat Çeken Açıklama!

Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla zaman zaman adından söz ettiren İYİ Partili Mehmet Aslan, Twitter sayfasından yaptığı açıklamada Taksim İstiklal caddesinde yaşanan patlamanın ardından saksı ve ağaçların kaldırılma kararı ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 

 

Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla zaman zaman adından söz ettiren İYİ Partili Mehmet Aslan, Twitter sayfasından yaptığı açıklamada Taksim İstiklal caddesinde yaşanan patlamanın ardından saksı ve ağaçların kaldırılma kararı ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla zaman zaman adından söz ettiren İYİ Partili Mehmet Aslan, Twitter sayfasından yaptığı açıklamada Taksim İstiklal caddesinde yaşanan patlamanın ardından saksı ve ağaçların kaldırılma kararı ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 

 

Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Taksim'de yer alan saksı ve ağaçların kaldırılması kararı ile ilgili "İstiklâl caddesindeki bomba tam daire içine alınan alanda patlatı. Uzmanlara göre eğer o iki beton saksılık olmasaydı tnt patlayacı dolu paketin etki alanı çok daha fazla olup,çok daha fazla cana mâl olacaktı. Beton saksılar siper görevi gördü! Bügün onları topladılar…Durum bu!" ifadelerini kullanan Mehmet Aslan sosyal medyada yoğun destek gördü. 

 

İşte o paylaşım;

 

mehmet aslan dan taksim de saksi ve agaclarin kaldirilma karari ile ilgili dikkat ceken aciklama