Mauro Icardi'yi Altüst Edecek Açıklama! Wanda Nara'yı Hamile Bıraktığı İddia Edilmişti!

Galatasaray formasıyla sezona hızlı bir giriş yapan ünlü futbolcu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın eski sevgilisi rapçi L-Gante katıldığı bir programda dikkat çeken itiraflarda bulundu. 

 

Galatasaray formasıyla sezona hızlı bir giriş yapan ünlü futbolcu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın eski sevgilisi rapçi L-Gante katıldığı bir programda dikkat çeken itiraflarda bulundu. Galatasaray formasıyla sezona hızlı bir giriş yapan ünlü futbolcu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın eski sevgilisi rapçi L-Gante katıldığı bir programda dikkat çeken itiraflarda bulundu.

 

Rap sanatçısı, 6 ay kaldığı cezaevinde geçirdiği süreyle ilgili konuşurken, Wanda Nara için de itiraflarda bulundu. Daha önce "The Run of the Show" programının yorumcusu Fernando Piaggio, Wanda Nara'nın L-Gante'den hamile olduğunu iddia etmişti. Wanda Nara ile L-Gante arasındaki yakınlaşma iddiaları Arjantin basınında bir hayli konu olmuştu. Bu iddiayı sonrasında yalanlayan Wanda Nara, Icardi ile barışarak hayatına devam etmişti.

 

"BENİM İÇİN ENDİŞELENDİĞİNİ BİLİYORUM”

 

Arjantinli Rapçi L-Gante, hapishaneden çıktıktan sonra açıklamalarda bulundu. L-Gante, "Wanda şu anda Arjantin'de değil ama onun benim için endişelendiğini biliyorum. Wanda'ya her anlamda 10 puan veriyorum(Gülerek)" dedi. L-Gante, "Sürekli iletişim kurmasak da bazen haberleşiyoruz. Şimdilik bir ilişkimiz olmasa da o çok mükemmel biri" ifadelerini kullandı. Öte yandan Mauro Icardi'nin, Galatasaray'a imza attığı ilk zamanlarda eşi ve menajeri olan Wanda Nara'yla olan ilişkisi tüm Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Wanda Nara'yla bir küs bir barışık olan Mauro Icardi özel hayatındaki ilişkisini düzene soktuktan sonra gollerini de sıralamaya başlamış ve Galatasaray taraftarının sevgilisi haline gelmişti. Sarı-kırmızılı taraftarlar Wanda Nara'ya da ''yenge'' şeklinde hitap ederek sevgilerini gösterirken, sosyal medyada da Wanda Nara'yı takibe almışlardı. Hem Icardi'yle hem de bireysel olarak yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Wanda Nara bu kez üstsüz paylaşımıyla beğeni yağmuruna tutuldu. Galatasaraylı taraftarlar Wanda Nara'nın bu fotoğrafına; ''Wanda yengem o story ne öyle'', ''Icardi abime ayıp olur bakmayın'' gibi yorumlar yaptı.

 

İşte o paylaşım;

 

mauro icardi yi altust edecek aciklama wanda nara yi hamile biraktigi iddia edilmisti