La Mare Collection Defilesi Bursa Moda Haftası'na Damga Vurdu!

Ülkenin tekstil şehri  ünvanını taşıyan Bursa, 6. kez Bursa Moda Günlerini gerçekleştirdi. Moda günleri kapsamında yapılan La Mare Collection defilesi ayakta alkışlandı.La Mare Collection defilesinin koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl yaparken moda günlerinin sunuculuğunu ise model/sunucu Yağmur Ayaz üstlendi. 

 

Defilenin sonunda modellerle podyuma çıkan La Mare Collection firmasının kurucusu Deniz Yılmazer, markayı hayata geçirirken, " Bütün kadınların yıldız olduğunu, kendi ışıklarını tasarımlarımız ile daha özgüvenle yansıtmalarını hedefledik". Hedef kitlemizde aslında bu şekilde kendiliğinden ortaya çıkmış bulunuyor.

 

la mare collection defilesi bursa moda haftasi na damga vurdu

 

Kendi ışığını yayan bütün kadınlar, tasarımlarımızda hem rahatlık hem şıklık ön planda demek yalan olmaz. Tasarlarken kullanım alanlarını ve kullananların rahatlığını da göz önünde tuttuk. Tabi ki tasarımlarımız ve markamız hakkında söylenecek daha çok şey var, hayvanlara olan düşkünlüğüm sebebiyle her zaman canlı dostu tasarımlar ve kumaşlar kullanmakta bir diğer önceliğim olmuş oldu. Bizi tanımak isteyenler için vizyonumuzu, kendimizi bu şekilde ifade ettik,mağazamızı ziyaret ederek bizi daha yakından tanıyıp deneyimlemelerini dört gözle bekliyoruz.Bursa Fashion Week gibi güzel bir moda ve sanat organizasyonunun içinde olmak ayrıca mutluluk verici' dedi.

 

la mare collection defilesi bursa moda haftasi na damga vurdu

 

Defilede başarılı model Seviye İkbal Tulgar ve  Best Model Of Türkiye 2019 3.sü Melike Yalnız,Fame Model Of Türkiye2023 1.si Melissa Aslan, Best Model Of Türkiye2019 1.si Derya Ekşioğlu, Best Model Of Türkiye2018 1.si Türkan Geyik, Best Model Of Türkiye 2020 3.sü Sena Küçük,Best Model Ukrayna 2018 Yanita Shmidt,Top Model Of Türkiye 2022 1.si Beste Tuğçe Viran,  Best Model Of Türkiye2022 2.si Tuğçe Tekin, Elif Tokgöz, Deniz Eser, Merve Karslı, Sude Gül, Ceylan İsmayilova  ve Leena Shindondola gibi  mankenler podyuma çıktı..