Gizem Karaca'nın Bikinili Pozu Sosyal Medyada Gündem Oldu! Doğdu Güneşim!

Son dönemde rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Kerem Bürsin, önceki gün bir mekan çıkışı görüntülenirken ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile aşk yaşıyor iddialarına açıklık getirdi. 

 

Son dönemde rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Kerem Bürsin, önceki gün bir mekan çıkışı görüntülenirken ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile aşk yaşıyor iddialarına açıklık getirdi. Son dönemde rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Kerem Bürsin, önceki gün bir mekan çıkışı görüntülenirken ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile aşk yaşıyor iddialarına açıklık getirdi. 

 

Milliyet gazetesinden Hüseyin Altun'un haberine göre, Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, geçtiğimiz günlerde Kubilay Aka ile yaşadığı kısa süreli ilişkisini bitirmişti. Bilic'in adı daha sonra ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile anılmıştı. Önceki gün gazetecilere konuyla alakalı açıklamada bulunan Kerem Bürsin, iddialara son noktayı koydu. Oyuncu Kubilay Aka ile sosyal medya fenomeni Danla Bilic, geçtiğimiz eylül ayında el ele görüntülenmişti. Çiçeği burnunda sevgililer, şarkıcı Berkay Şahin'in Kuruçeşme Açıkhava'daki konserinin ardından soluğu aynı semtteki bir mekanda almıştı. Trafik yoğunluğundan dolayı yürüyerek mekana gelen ikili, konserin ardından baş başa eğlenmeye devam etmişti. Kısa süre sonra ise sürpriz aşkta yeni bir gelişme yaşanmıştı.

 

"DANLA İLE KAFAMIZ UYUŞMADI" 

 

Geçtiğimiz günlerde Zorlu PSM'de gerçekleşen bir ödül törenine katlan Kubilay Aka, Danla Bilic ile ilişkisinin bittiğini duyurmuştu: İlişkimiz Danla'nın yaptığı herhangi bir açıklamadan dolayı bitmedi. Denedik olmadı, kafalar uyuşmadı. Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. İlişkimiz bitti. Oyunculuk kariyeri dışında özel hayatıyla da çok konuşulan, son olarak hakkında çıkan aşk haberlerine tepki gösteren Kerem Bürsin, "Beni başka birileriyle yazdılar. Şu anda hayatımda kimse yok, sadece iş var. Çok çalışıyorum. Yakın zamanda sürprizleri patlatacağız. Güzel bir şey olacak ama sürpriz" ifadelerini kullanmıştı. Kerem Bürsin, önceki gece Etiler'deki Beca'daydı. Yakın arkadaşlarıyla eğlenmeye geldiğini söyleyen Bürsin, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. "Projem var ama süre lazım" diyen oyuncu, "Yeni projelerim hazır olanlar var. Onların yayınlanması için süre lazım. Yaklaşık bir senedir yazdığım projem var. Alışık olmadığımız konular üzerine bir senaryo. Piyasamızı zenginleştirecek bir senaryo diye düşünüyorum" dedi. Geçtiğimiz haftalarda Danla Bilic ile adının aşk dedikodularına karıştığı sorulması üzerine Kerem Bursin, "Öyle bir şey yok tabii ki de. Kendisini tanımıyorum ama eminim iyi bir insandır" diyerek güldü.