Hollywood Yıldızı Jodie Foster'dan Çocuklarıyla İlgili Yeni İtiraf! 'Beni İnşaat İşçisi Sanıyorlardı!'

Rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Hollywood yıldızı Jodie Foster çocuklarıyla ilgili itiraflarına devam ederken çocuklarının küçükken kendisinin inşaat işçisi olduğunu sandıklarını söyledi. 

 

TV100'de yer alan habere göre; Hollywood'un başarılı yıldızı 61 yaşındaki Jodie Foster, oyuncu olduğunu çocuklarından sakladığını ve oğullarının küçüklüklerinde annelerinin bir inşaat işçisi olduğunu düşündüklerini paylaştı. İki kez Oscar Ödülü kazanmış olan başarılı oyuncu, ünlü bir anneye sahip olmalarına rağmen oğullarının mümkün olduğunca normal bir hayat sürmelerini istediğini söyledi. Kariyeri başarılı yapımlarla ve ödüllerle dolu olan, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Hollywood yıldızı Jodie Foster, samimi açıklamalarıyla magazin gündemine oturdu. Oyuncu olduğu çocuklarından sakladığını söyleyen ünlü isim, oğullarının küçüklüklerinde annelerinin bir inşaat işçisi olduğunu düşündüklerini paylaştı. Tam adı Alicia Christian 'Jodie' Foster olan, 'Kuzuların Sessizliği', 'Sanık' ve 'Panik Odası' gibi yapımlarda yer almış olan ünlü oyuncu Jodie Foster, 'The View' programında oyunculuk kariyerini şimdi yetişkin olan oğullarından küçükken sakladığını açıkladı. İki kez Oscar Ödülü kazanmış olan 61 yaşındaki oyuncu, ünlü bir anneye sahip olmalarına rağmen oğullarının mümkün olduğunca normal bir hayat sürmelerini istediğini söyledi.

 

"NE YAPTIĞIM KONUSUNDA KAFALARININ KARIŞMASINI İSTEMEDİM”

 

Buna ek olarak, çocuklarının kendisine olan bakışının yaptığı işten etkilenmemesini amaçladığını da açıklayan Foster, şöyle konuştu: Sanırım beni bu şekilde tanımalarını, yaşamak için ne yaptığım konusunda kafalarının karışmasını istemedim. Beni anneleri ve çalışmak için uzaklara giden kişi olarak tanımalarını istedim. En büyük oğlu Charles 'Charlie' Bernard Foster'ı üç yaşındayken yanında sete getirmesine rağmen, çocuklar ilk yıllarını Jodie'nin aslında bir inşaat işçisi olduğu izlenimi altında geçirdiler.

 

''OĞLUMA, İŞTE BU SET DEDİM”

 

"Bir gün oğlumu sete getirdim ve ona küçük bir plastik alet kemeri falan aldım" diyen aktris, "Evet, 'İşte bu set' dedim. Ve çocuklarım bunun üzerine çok uzun bir süre benim inşaat işçisi olduğumu düşündü" şeklinde konuştu. Oğullarının annelerinin ünlü olduğunu tam olarak ne zaman anladıkları belli olmasa da, Charlie okul hayatı boyunca tiyatrolarda yer alarak Jodie'nin izinden gitti.

 

"ONLARA ASLA İZLETMEYECEĞİM BİRKAÇ FİLM VAR”

 

Ünlü isim, çocuklarının eğlence sektörüne olan ilgisine rağmen, "Filmlerimi benimle birlikte izlemekle ilgilenmiyorlar" diye şaka yaptı ve 'vahşi çocuk' rolünde olduğu 1995 yapımı 'Nell'i işaret ederek; şöyle ekledi: Onlara asla izletmeyeceğim birkaç film var, çünkü benimle dalga geçmelerinden endişe ediyorum!