Good Things 'Aurora' Koleksiyonu İle Doğanın Büyüleyici Enerjisini Üzerinizde Hissedin!

Good Things, kuzey ışıklarının göz alıcı görüntüsünden ilham alarak tasarladığı benzersiz ve zarif takıların bulunduğu yeni koleksiyonu "Aurora" ile günün ilk ışıklarına selam veriyor

 

Yunan mitolojisinde "Eos", Roma mitolojisinde ise "Aurora" olarak adlandırılan şafak tanrıçası, her iki kültürde de güzellik, gençlik ve doğanın uyanışıyla ilişkilendirilirken, her sabah tüm ihtişamıyla içimizi ısıtarak ortaya çıkan güneşi sembolize ediyor.  Sıra dışı ve organik kesimdeki figürleri ile doğanın karmaşıklığını, güne uyanışını ve büyüleyen enerjisini yansıtmak isteyen Good Things "Aurora" koleksiyonu birbirinden şık tasarımlarıyla sizleri bekliyor.

 

good things aurora koleksiyonu ile doganin buyuleyici enerjisi uzerinizde olsun

 

Kuvarsın çeşitli renk tonları ile hazırlanan Aurora temalı tasarımlar, zarif ve çekici bir estetik sunuyor

 

good things aurora koleksiyonu ile doganin buyuleyici enerjisi uzerinizde olsun

 

Ana malzemeleri pirinç, gümüş ve altından oluşan bu zarif koleksiyon, usta zanaatkarların elinden çıkarak sınırlı sayıda üretiliyor. Şeffaf, berrak veya yarı saydam bir mineral olarak kabul edilen ve yaydığı pozitif enerjisiyle güçlü bir doğal taş olan kuvars ise kuzey ışıkları etkisini taşıyan "Aurora"nın benzersiz ışıltısını yansıtıyor. Ayrıca doğal taş renk paletinde pembe, beyaz, lacivert ve yeşil gibi çeşitli renk tonlarını da görmek mümkün. Kuvarsın yarı saydam yapısı ve şeffaflığı, takı koleksiyonuna sofistike bir hava katarken; ışığın taş üzerindeki göz alıcı yansımaları, kuzey ışıklarına benzer bir etki yaratarak görenleri adeta büyülüyor.Etiketler: