Gizem Üzel Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı?

Gizem Üzel kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Gizem Üzel ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Peki Gizem Üzel kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

Gizem Üzel kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Gizem Üzel ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettiren ünlü sosyal medya fenomeni Gizem Üzel ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Peki Gizem Üzel kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

gizem uzel kimdir nerelidir sevgilisi var mi

 

Gizem Üzel kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? 

 

Gizem Üzel kimdir? Gizem Üzel hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, sosyal medya kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. 1994 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen Edirneli’dir. Ailesi Edirne’de yaşamakta, bir de kardeşi vardır. Boyu 1.78 cm, kilosu ise 60. Medipol Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden mezun olmuş, okulu tam burslu olarak tamamlamıştır. Günümüzde özellikle youtube video kanalı ve instagram hesabı ile aktif olarak sosyal medyada paylaşımlar yapmaktadır. Gizem Üzel Youtube video kanalında makyaj ve güzellik hakkında videolar hazırlamaktadır. Ayrıca hobisi hakkında kar amacı gütmeden bakım, güzellik ve kendi hayatı ile ilgili de paylaşımlarını sürdürmektedir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 389bin, Youtube video kanalında ise abone sayısı 88,8 B. Geçmiş yıllarda beni tanıyın videosunda üniversite eğitiminin ardından staj yapıp, hayatına Avukat olarak olarak devam etmek istediğini belirtmiştir. Ancak günümüzde mesleğini sürdürüp sürdürmediği bilinmemektedir. Bir çok kaynaktada belirtildiği üzere sevgilisi Doğu Kaan Gürcanlar’dır. Lise yıllarında Doğu’dan hoşlandığını, 8 sene sonra tesadüfen karşılaştıklarını dile getirmiştir. Kitap okumayı çok seven Gizem Üzel edebi yönünü geliştirecek kitapları tercih etmektedir. Türk yazarlardan Aziz Nesin ve Sabahattin Ali. En sevdiği yemek zeytinyağlı sarma ve taze fasulye. Kendisini tam olarak bir rock kızı olarak tanımlayan güzel isim, 60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’lar’ın rock müzik grup ve isimlerini büyük bir keyifle dinlediğini belirtmiştirEtiketler: