Gizem Karaca'nın Mykonos'tan Paylaştığı Bikinili Pozlar Gündem Oldu!

Son olarak 'Safir' dizisinde 'Güneş' karakterini canlandıran oyuncu Gizem Karaca tatil için Mykonos'a gitti. Ünlü güzel, sosyal medya hesabından bikinili pozlarını paylaştı. Şimdilerde İzmir'de yaşayan oyuncuya sevenlerinden beğeni yağdı.

 

'Güzel Köylü', 'İçimdeki Fırtına', 'Baraj' gibi yapımlarla tanınan ünlü oyuncu Gizem Karaca, 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile nikâh masasına oturdu ve evliliğin ardından İzmir'e yerleşti. Gözlerden uzak olmaya dikkat eden oyuncu, doğa ile iç içe bir yaşam tarzını benimsedi.

 

BAHÇESİNDE EKİP BİÇİYOR

 

İzmir'e yerleşen Gizem Karaca'nın yeni hayatı uzun süre gündem olmuştu. Karaca bir süre bahçe işlerine de merak sarmıştı. Oyunculuk performansının yanında özel hayatıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık magazin gündemine konu olan Gizem Karaca, dizisinin final yapmasının ardından soluğu tatilde aldı.

 

Karaca, son olarak Mykonos'a tatile gitti. Ünlü isim tatil pozlarını da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Sevilen isme takipçilerinden 25 binin üzerinde beğeni ve övgü dolu yorumlar geldi.

 

İşte Gizem Karaca'nın bikinili pozları...

 

gizem karaca nin mykonos tan yaptigi bikinili paylasim gundem oldu

 

gizem karaca nin mykonos tan yaptigi bikinili paylasim gundem oldu

 

gizem karaca nin mykonos tan yaptigi bikinili paylasim gundem olduEtiketler: