Fransız Askısı Yaptıran Berksan'dan Estetik Açıklaması! 'Pişmanım!'

Berksan, geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Berksan'dan yıllar sonra bir itiraf geldi. 'Ben yaptığım işlemlerden pişmanım' diyen Berksan'ın açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

 

Uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen şarkıcı Berksan, ocak ayında estetik olmuştu. Son dönemlerde kariyerinden çok özel yaşamıyla gündeme gelen Berksan'ın 2022 yılında yaptırdığı estetik işlerimin fotoğraflarını paylaşması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. "Fransız Askısı" adlı yöntemle yüzünü gerdiren şarkıcının son hali ise görenleri şaşırtmıştı. Ünlü şarkıcı son olarak, Nişantaşı City's'de görüntülendi.

 

fransiz askisi yaptiran berksan dan estetik aciklamasi pismanim

 

'YAPTIRDIĞIM İŞLEMLER İÇİN PİŞMANIM’ 

 

Snob Magazin'in haberine göre; erkek sanatçıların estetik olmasına ise ünlüşarkıcı şu sözleri söyledi: "Bizde büyütülüyor. Herkes istediğini yapsın. Hayat kısa, içi boş. Birbirimizi yormayalım. Ben yaptığım işlemlerden pişmanım. Bir tek botoks seviyorum onun dışında sevmedim” açıklamasını yaptı.

 

Projelerinden bahseden şarkıcı, "Yeni şarkı 'Çok Özlüyorum' geliyor. Herkesi çok özledim. Artık single single gidiyorum, albüm yapmıyorum. Hande Yener ve Sibel Can'ın albümlerinde roller üstlendim. Sürekli işin mutfağındayım. Sahnedeyim" dedi.

 

'SEVDİĞİM KADINLARI ALDILAR’

 

Yaz sorularına ise Berksan, "Aşık olmak istiyorum. 20 yıldır bir tek bende yok. Sevdiğim kadınları aldılar" yanıtını verdi. Fit haliyle de dikkat çeken Berksan, "Mide sıkıntısı yaşamıştım. Bu hayatımı farklı yönde prensipler edinmek zorunda bıraktı. Kendimi daha sağlıklı hissediyorum" ifadelerini kullandı.Etiketler: