Fatih Yasin İle Sena Güzeldağ Boşandılar!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Kafalar grubu üyesi Fatih Yasin eşi Sena Güzeldağ ile 17 Ağustos'ta evliliğini sonlandırdı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Kafalar grubu üyesi Fatih Yasin eşi Sena Güzeldağ ile 17 Ağustos'ta evliliğini sonlandırdı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Kafalar grubu üyesi Fatih Yasin eşi Sena Güzeldağ ile 17 Ağustos'ta evliliğini sonlandırdı. 

 

Sosyal medyada ünlü olan 'Kafalar' grubunun üyelerinden Fatih Yasin ile eşi Sena Güzeldağ'ın 17 Ağustos'ta boşandıkları ortaya çıktı. YouTube'da 7,5 milyon takipçisi bulunan "Kafalar" grubunun üyesi Fatih Yasin, geçtiğimiz yıl haziran ayında avukat Sena Güzeldağ ile dünyaevine girmişti. Yasin ile Güzeldağ'dan kötü haber geldi.

 

"EVLİLİĞİMİZİ SONLANDIRDIK"

 

Çiftin boşandıkları ortaya çıktı. Sena Güzeldağ, haberi Instagram hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Konuyla alakalı paylaşımda bulunan Güzeldağ, "Yazması kolay gibi gelse de Fatih ile olan evlilik birliğimizi 17 Ağustos günü kanunen sonlandırmış bulunmaktayız. Bu sürecin ikimiz için daha fazla yıpratıcı olmaması adına sizlerden saygı, özveri ve anlayış bekliyoruz. Ben bu yolda çok güzel insanlarla tanıştım, harika insanlar biriktirdim. Dilerim ki herkesi yolu açık olsun, iyi insanlarla karşılaşsın. Bir süre paylaşım yapamayacağım. Merak etmeyin. Sadece her zaman her şeyin hayırlısını dileyin." ifadelerini kullandı.

 

fath yasin ve sena guzeldag bosandilar

 

"AMACIM HİÇBİR ZAMAN REKLAM YAPMAK OLMADI!"

 

Ayrılık haberlerinin ardından reklam yapmakla eleştirilen Sena Güzeldağ, daha sonra yeni bir açıklama yaptı. "Ben aldığı nefese kadar gerçek olan biriyim!" diyen Güzeldağ, "Instagram hesabımı da açtığımdan beri neysem onu yansıtmaya çalıştım. Amacım hiçbir zaman reklam yapmak, gündem olmak, insanları kandırmak olmadı, olamaz da! Beni tanımadığınız için bu denli yorumlar yapabilirsiniz ancak sizden tekrar saygı ve duyarlılık göstermenizi bekliyorum." şeklinde konuştu.

 

FOTOĞRAFLARI SİLEMEDİ

 

Sena Güzeldağ, eski eşi ile sosyal medya hesabından birlikte çekildikleri fotoğrafları kaldırdı. Fatih Yasin'in ise düğün fotoğraflarını silmemesi ve konuyla alakalı suskunluğunu koruması dikkatlerden kaçmadı.