Fashion Breeze 2023 Defilesinde Ünlü Mankenler Kadına Şiddete Hayır Dedi!

21 Haziran 2023 Çarşamba Akşamı FASHION BREEZE 2023 defilesinde birbirinden ünlü isimler büyük markaların gelinlik ve turizm ürünlerini sergiledi.

 

 

21 Haziran 2023 Çarşamba Akşamı FASHION BREEZE 2023 defilesinde birbirinden ünlü isimler büyük markaların gelinlik ve turizm ürünlerini sergiledi.  21 Haziran 2023 Çarşamba Akşamı FASHION BREEZE 2023 defilesinde birbirinden ünlü isimler büyük markaların gelinlik ve turizm ürünlerini sergiledi.

 

fashion breeze 2023 defilesinde unlu mankenler kadina siddete hayir dediler

 

Kadına şiddete hayır dediler!

 

 

fashion breeze 2023 defilesinde unlu mankenler kadina siddete hayir dediler

 

Sunuculuğunu İpek Tanrıyar'ın gerçekleştirdiği defilede Wilma Elles, Ece Gürsel Elif Ece Uzun gibi top modeller, Aynur AÇIKGÖZ Couture'den Aynur AÇIKGÖZ , H&C Gelinlikten Hatice Cesur, Bilal El Hattab, Mira Wefding'den Derya Çakır, Salon Tuğba'dan Tuğba Yiğit gibi ünlü tasarımcıların kıyafetleriyle podyumdaydı. Defilede Mutahsin Yıldırım organizatörlüğünde Turnatour 'un animasyon ekibi otantik kıyafetletiyle mükemmel animasyon şovlara imza attı. 4.sü gerçekleştirilen FASHION BREEZE 2023 defilesinde iş, sanat, akademi ve cemiyet dunyasindan birçok isim davetliler arasında yerini aldı. Defilenin Koreografisini ise Serkan Duman yaparken Organizasyonu Sultan Bozkuş İletişim ve Reclamcı Prodüksiyon düzenledi.Elite World Bussines hotelde gerçekleştirilen "Kadına Şiddete Hayır" alt temalı bu özel defilede Willma Elles şiddet mağduru bir kadını canlandırırken gözü morarmış, her yanı yara bere içinde sahneye çıktı ve Kadın Şiddetine hayır mesajı verdi. Gecede başarılı ve güçlü kadın sporcu, yazar akademisyen kadınlar da katıldı. FASHION BREEZE'in 29 Ekimde yapacağı defile merakla bekleniyor.Etiketler: