Diletta Leotta Doğum Kilolarından Kurtuldu! Bikinili Pozları Gündem Oldu!

Ünlü spiker Diletta Leotta bir dönem Can Yaman ile aşk yaşamıştı. Şimdilerde Beşiktaş'ın eski file bekçilerinden Karius ile beraber olan güzel spiker bir süre önce doğum yapmıştı. Diletta Leotta son olarak bikinili pozları ve fit vücudu ile dikkatleri üzerine çekti.

 

TV100'de yer alan habere göre; Can Yaman'dan ayrılan ardından Loris Karius ile yeni birlikteliğe yelken açan İtalyan spor spikeri Diletta Leotta yaptıkları ile kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Son olarak futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile yaşadığı röportaj anıyla gündeme gelen güzel spiker doğum kilolarından kurtuldu. Karius ile bir süre önce bebeklerini kucaklarına alan Leotta sosyal medyada olay oldu. Doğumdan sonra spor salonundan çıkmayan güzel sunucu sosyal medyada siyah bikinisiyle verdiği pozlarla adından söz ettirdi. Güzel spikere "Sanki hiç doğurmamışsın gibi", "İnanılmazsın", "Ateş ediyorsun" yorumları yağdı.

 

diletta leotta dogum kilolarindan kurtuldu bikinili pozlari gundem oldu

 

Diletta, 1991'de İtalya'nın Sicilya Özerk Bölgesi'nde yer alan Katanya isimli küçük bir şehrinde doğdu. 18 yaşında ise kariyerine başlamak için Roma'ya taşındı. Çünkü her zaman kameralar önünde olmak istiyordu. Diletta annesi ve babasının birlikte tek çocuğu.

 

diletta leotta dogum kilolarindan kurtuldu bikinili pozlari gundem oldu

 

Annesinin önceki evliliklerinden bir abisi, bir kız kardeşi var. Babasının önceki evliliklerinden ise iki kız kardeşi var. Ailesiyle çok yakın ilişkilerinin olduğu bilinen Diletta, bir plastik cerrah olan abisi Mirko ile arkadaş gibi Diletta 2009 yılında Miss Italy seçmelerine katılmıştı.

 

diletta leotta dogum kilolarindan kurtuldu bikinili pozlari gundem oldu

 

Şu an ülkenin en seksi kadınlarından olsa da, Miss Italy'nin ilk seçmelerini bile geçememişti. Diletta Leotta kariyerine Sky Sport'ta 2. Lig maçlarını anlatarak başladı. İtalya'nın özel spor yayınlarını yapan ve abonelikle sistemiyle çalışan Dazn kanalına geçmesiyle 1.Lig maçlarıyla ilgili yayınlarına başladı. Sadece, televizyonda değil daha sonra yayınlarını radyoda da sürdürdü. Bu yayınlar popülaritesini daha da artırdı, hakkındaki dedikodular arttı. 2017'de bir televizyon programında özel hayatının gizliliği hakkında konuştu ancak bu sefer de eleştirilen 'açık bulunan' kıyafeti oldu.  

 

diletta leotta dogum kilolarindan kurtuldu bikinili pozlari gundem oldu

 

İtalyan hakkı bu sefer de şöyle dedi "Bu kadar açık bir elbiseyle gizlilik hakkında konuşamazsın!". Diletta magazinin gözde figürlerinden biri oldu. Etiketler: