DC Comics'in Superman Legacy Filminde Erteleme Yok!

Warner Bros'un DC Comics serisine ait Superman Legacy filminin vizyon tarihinde herhangi bir de─či┼čiklik olmayaca─č─▒ aç─▒klan─▒rken filmin 11 Temmuz 2025 tarihinde gösterime girece─či söylendi. 

 

Warner Bros'un DC Comics serisine ait Superman Legacy filminin vizyon tarihinde herhangi bir de─či┼čiklik olmayaca─č─▒ aç─▒klan─▒rken filmin 11 Temmuz 2025 tarihinde gösterime girece─či söylendi. Warner Bros'un DC Comics serisine ait Superman Legacy filminin vizyon tarihinde herhangi bir de─či┼čiklik olmayaca─č─▒ aç─▒klan─▒rken filmin 11 Temmuz 2025 tarihinde gösterime girece─či söylendi. 

 

IGN Türkiye'nin haberine göre; DCU evreninin belki de en önemli filmi Superman: Legacy zaman─▒nda ç─▒kacak Superman: Legacy filmi için uzun bir sürenin ard─▒ndan yeni bir aç─▒klama geldi ve daha önce belirtilen tarihte filmin gösterime girece─či aç─▒kland─▒. DCU dümenine geçen James Gunn, ki┼čisel Twitter / X hesab─▒ndan yapt─▒─č─▒ aç─▒klama ile filmin 11 Temmuz 2025'te gösterime girece─čini yineledi.

 

Tabi bu aç─▒klaman─▒n zamanlamas─▒n─▒n do─čal olarak eylemlerin bitmesi pe┼čine gelmesinin çok da tesadüf olmad─▒─č─▒n─▒ söylemek mümkün. Hafta içi SAG-AFTRA ve Hollywood aras─▒nda anla┼čman─▒n sa─članmas─▒n─▒n ard─▒ndan bildi─činiz gibi birçok film prodüksiyon a┼čamas─▒na geri dönmü┼čtü. Daha önünde uzun bir yol olan Superman: Legacy filminin planland─▒─č─▒ gibi yoluna devam etmesi de sevindirici oldu.

 

James Gunn yapt─▒─č─▒ aç─▒klamada; "Hollywood tarihinin en uzun grevleri s─▒ras─▒nda inançlar─▒n─▒ hiç kaybetmeyen ve ayaklar─▒n─▒ pedaldan hiç çekmeyen, kariyerim boyunca gördü─čüm en muhte┼čem karakter ve set tasar─▒mlar─▒n─▒ yaratarak ilerlemeye devam eden yetenekli ekibimizin çabalar─▒ sayesinde" diye ifadelerini kulland─▒ktan sonra bir görsel ile gösterim tarihinin eylemlerin bitmesinden sonra de─či┼čmedi─čini yinelemi┼č oldu.