Buse Terim'den Fatih Terim'e Büyük Sürpriz!

Galatasaray'ın efsanevi teknik direktörü Fatih Terim şimdilerde Yunanistan devi Panathinaikos'u çalıştırıyor. Uzun süredir Türkiye'den uzak olan Fatih Terim'e aylar sonra kızı Buse Terim sürpriz yaptı.

 

O anları sosyal medyadan paylaşan Terim ise mutluluğunu ifade etti. Kariyer hayatına Yunanistan'ın dev futbol takımlarından biri olan Panathinaikos ile çalışan Fatih Terim, büyük bir başarı ile yoluna devam ediyor. Uzun bir süredir de kızı Buse Terim Bahçekapılı ve torunlarını göremeyen ünlü teknik direktör, dün torunları ve kızına kavuşmanın sevincini yaşadı.

 

buse terim den fatih terim e buyuk surpriz

 

BUSE TERİM'DEN BÜYÜK SÜRPRİZ

 

Yurtdışında 1.5 senelik bir anlaşmaya imza atan ve ailesinden uzak kalan Fatih Terim, bir süredir göremediği kızı ve torunlarına kavuştu. Kızı Buse Terim Bahçekapılı, kızlarıyla birlikte Yunanistan'a giderek sürpriz yaptı. Uzun bir süredir görmediği torunlarını sosyal medyada paylaşan Fatih Terim'in mutlu anları dikkat çekti. Paylaştığı fotoğrafın altına  "Bazı sürprizler" notunu ekleyen Terim, kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.