Buğday Ve Arpa Alım Fiyatları Yerinde Durmuyor! TOBB Güncel Listeyi Yayınladı! İşte Detaylar!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Buğday ve arpa çeşitleri için belirlenen güncel fiyatları yayınladı. 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Buğday ve arpa çeşitleri için belirlenen güncel fiyatları yayınladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Buğday ve arpa çeşitleri için belirlenen güncel fiyatları yayınladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Buğday ve arpa çeşitleri için belirlenen güncel fiyatları yayınladı. 

 

Haber Global’in haberine göre; Buğday ve arpa çeşitleri için belirlenen güncel fiyatlar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yayınlandı. TBB listelerinde yer alan buğday ve arpa alım fiyatları sürekli olarak değişkenlik göstermesi ile dikkat çekiyor. Güncel buğday ve arpa alım fiyatları listeleri yayınlandı. Buğday ve arpa alım fiyatları Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yayınlandı. Güncel buğday ve arpa alım fiyatları Haziran ayı içerisindeki dalgalı ilerleyişini sürdürdü. Buğday ve arpa alımlarında işlenen ücretler her geçen gün yeni seviyelerde görülürken beklenmedik bir fiyat değişimi de yaşandı. 

 

BUĞDAY VE ARPA YERİNDE DURMUYOR

 

Buğday ve arpa alım fiyatlarında görülen değişimler Haziran ayı içerisinde hem zam hem de indirim olarak listelerde yer aldı. Güncel buğday ve arpa alım fiyatları Haziran ayının başında zamlanırken, ay ortası daha dalgalı bir ilerleyiş görüldü ve özellikle arpa fiyatı yükselirken buğday fiyatları düştü. Ancak buğday ve arpa fiyatlarında görülen değişimler ters döndü. Arpa son yayınlanan alım fiyatlarında düşüş yaşamış oldu. Buğday fiyatları belirgin değişimler almasa da, genel olarak hububat alımında düşüş listelerde.

 

GÜNCEL BUĞDAY VE ARPA ALIM FİYATLAR

 

Buğday ve arpa alımında işlem ücretleri olarak ele alınan güncel buğday ve arpa alım fiyatları şu şekilde karşımıza çıkıyor:

 

BEYAZ ARPA

 

En düşük: 5 bin 803 Türk Lirası

En yüksek: 5 bin 872 Türk Lirası

 

YEMLİK ARPA

 

En düşük: 5 bin 605 Türk Lirası

En yüksek: 5 bin 605 Türk Lirası

 

EKMEKLİK BEYAZ SERT ANADOLU BUĞDAYI

 

En düşük: 6 bin 584 Türk Lirası

En yüksek: 6 bin 715 Türk Lirası

 

EKMEKLİK KIRMIZI SERT BUĞDAY

 

En düşük: 7 bin 5 Türk Lirası

En yüksek: 7 bin 200 Türk Lirası

 

DİĞER KIRMIZI BUĞDAY

 

En düşük: 5 bin Türk Lirası

En yüksek: 6 bin 510 Türk Lirası

 

EKMEKLİK BEYAZ YUMUŞAK BUĞDAY

 

En düşük: 5 bin 889 Türk Lirası

En yüksek: 5 bin 889 Türk Lirası

 

EKMEKLİK KIRMIZI YARI SERT BUĞDAY

 

En düşük: 6 bin 600 Türk Lirası

En yüksek: 6 bin 600 Türk Lirası

 

YEMLİK BEYAZ BUĞDAY

 

En düşük: 6 bin 400 Türk Lirası

En yüksek: 6 bin 400 Türk Lirası

 

YEMLİK KIRMIZI BUĞDAY

 

En düşük: 5 bin Türk Lirası

En yüksek: 5 bin 520 Türk Lirası

 

NOT: Buğday ve arpa fiyatları günlük olarak yayınlanmaktadır. Listelenen fiyatlar 26 Haziran 2023 tarihli TOBB buğday ve arpa fiyatlarıdır. Etiketler: