Batuhan Karacakaya'nın Sema Aydemir'in Paylaşımına Yaptığı Yorum Olay Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya, Instagram'da Sema Aydemir'in paylaşımına yaptığı yorum ile gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya, Instagram'da Sema Aydemir'in paylaşımına yaptığı yorum ile gündem oldu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya, Instagram'da Sema Aydemir'in paylaşımına yaptığı yorum ile gündem oldu.

 

Survivor finali ardından Acun Ilıcalı ile arası açılan Batuhan Karacakaya durmak bilmiyor.İşte gündem olacak o son hareketi. Survivor All Star 2022 finalinden sonra sular bir türlü durulmuyor. Batuhan Karacakaya'nın finale kalamadan elenmesi üzerine başlayan olaylar dinmedi. Batuhan ve ailesinin Nisa'nın şampiyon olmasına karşı verdiği tepkiler gündem olmuştu. Acun Ilıcalı'nın Batuhan'a SMS oylarını kamuoyuna açıklamasıyla cevap verdiği olay büyümeye devam ediyor. Survivor ünlüler takımında yarışan Sema Aydemir paylaştığı bir fotoğraf ile adeta gündem yarattı.Sema Aydemir, Atakan ve Batuhan ile Survivor adasında çekindikleri bir fotoğrafı paylaşarak "Bu çok gaza gelip boyandığımız gün yenilmiş miydik biz ya. Çok da şey yapmayalım dedim ben size" ifadeleriyle paylaştı.

 

Batuhan Karacakaya'nın fotoğrafa "Mesele yenmek yenilmek değilmiş zaten" yorumunda bulunması Acun Ilıcalı'ya bir göderme olarak algılandı.

 

İşte o fotoğraf;

 

batuhan karacakaya dan sema aydemir in paylasimina olay yorum