Ayşe Arman Hürriyet Gazetesi'nden İstifa Etti!

27 yıldır Hürriyet'te Pazar röportajları yapan ünlü gazeteci Ayşe Arman, Instagram sayfasından yayınladığı paylaşımında Hürriyet Gazetesi'nden istifa ettiğini belirtti. 

 

27 yıldır Hürriyet'te Pazar röportajları yapan ünlü gazeteci Ayşe Arman, Instagram sayfasından yayınladığı paylaşımında Hürriyet Gazetesi'nden istifa ettiğini belirtti. Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Hürriyet Gazetesi'nden istifa ettiğini belirten ünlü gazeteci "Hepinize nefis bir Pazar olsun. Enerjik ve iyiliklerle doluuuu 27 yıldır Pazar röportajları yapıyorum. Artık gazeteden değil, buradan paylaşacağımmm. Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam… Bugün Ceyda Düvenci röportajı var. Birazdan profildeki linkten okuyabilirsiniz. Gün içinde de Ceyda postları paylaşacağım

....

....

Tabii ki üzgünüm… 27 yıl, Ömer’le ilişkimden uzun... Resmen bir ömür… Çok güzel günlerim oldu... Hürriyet’te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum. ..Yasımı kendi içimde yaşıyordum, ama o kadar çok soran oldu ki, paylaşmam icap etti... Peki o zaman: Geçen hafta, buradaki Türk konsolosluğundaki noter aracılığıyla aramızdaki sözleşmeyi fesettiğimi bildiren bir ihtarname yolladım. İstifa ettim yani.

...

...

Şimdi yola devam. Buradan, çekimler, röportajlar, ne bileyim canımız ne isterse yaparız, hiç olmadığı kadar özgür… Ne dersiniz??? Var mısınız??? Bu yola benimle çıkar mısınız :))))))" ifadelerini kullandı. 

 

 

Not: Fotoğraf Ayşe Arman'ın Instagram sayfasından alınmıştır.