Aleyna Tilki Cornetto İle Bu Yaz Gençlere Aşk Konusunda İlham Olacak!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve son dönemde yayınladığı Take It or Leave It şarkısıyla gündemde olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Cornetto ile el sıkışırken, bu yaz Cornetto için hazırlayacağı aşk şarkısıyla gençlere aşk konusunda ilham olacak. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve son dönemde yayınladığı Take It or Leave It şarkısıyla gündemde olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Cornetto ile el sıkışırken, bu yaz Cornetto için hazırlayacağı aşk şarkısıyla gençlere aşk konusunda ilham olacak. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Cornetto ile el sıkışırken, bu yaz Cornetto için hazırlayacağı aşk şarkısıyla gençlere aşk konusunda ilham olacak. 

 

İlham olacak!

 

İki hafta önce çıkardığı “Take İt or Leave İt' adlı İngilizce şarkı ve aynı parçanın klibiyle 36 ülkenin müzik listelerine girmeyi başararak adından söz ettiren Aleyna Tilki ve Cornetto, bu yıl da yazı başlatacak ve aşıklara ilham olacak yaz şarkısı için bir araya geldi. Aleyna Tilki, yazın müjdecisi Cornetto’nun, yeni reklam kampanyasında kamera karşısına geçti. Aşk klişelerini yıkmaya çalışan Cornetto, Aleyna Tilki ile gençlere ilham vermeye gelerek, bu sene tema olarak “Aşkta kural tanıma, ilk adımı at” diyor.

 

aleyna tilki genclere ilham olacak